haslo

Kolorowanki, gry planszowe, strefy zabaw, animacje, super prezenty i inne atrakcje czekają na najmłodszych w naszych restauracjach!

Poznajcie Lampusia!

Nasz uśmiechnięty bohater z radością będzie towarzyszył najmłodszym Gościom w kulinarnych podróżach. Znajdziecie go w Kids Menu, na podkładach z kolorowanką i grą dla dzieci, na tatuażach, a także w Strefie Zabaw i podczas animacji.

 
KIds_menu

Karta menu dla dzieci jest skomponowana w taki sposób, żeby każde dziecko znalazło swoje ulubione danie.

Do każdego dania głównego z Kids Menu prezent!

strefa_zabaw

Dbamy o to, aby nasi najmłodsi Goście radośnie spędzili czas – w naszej Strefie zabaw mogą bawić się do woli w oczekiwaniu na posiłek. Różnorodne, kolorowe i bezpieczne zabawki nie pozwolą dzieciom na nudę, a dorośli będą mieli chwilę wytchnienia 🙂

tatuaze_1

Teraz w naszych restauracjach do każdego zamówienia z Kids Menu dodajemy zmywalne, kolorowe tatuaże w 4 wersjach: dla odkrywców kosmosu, dla odkrywców przyrody, dla małych łasuchów oraz dla miłośników sportu.


*po wyczerpaniu zapasów obowiązywać będą inne niespodzianki

podklady_1

Dwustronne podkłady z kolorowanką i grą planszową nie tylko umilą dzieciom czas oczekiwania na dania, ale przyniosą wiele radości całej rodzinie! Wyruszcie na Piknik z Lampusiem i zbierzcie składniki na wyjątkowe kanapki!

przestrzen_rodzice_1

Dbamy o to, żeby każda Restauracja SPHINX była miejscem, w którym czujecie się komfortowo, odwiedzając nas z dziećmi. W każdym lokalu na najmłodszych Gości czekają certyfikowane krzesełka/foteliki, a wybrane restauracje są wyposażone również w przewijaki.

Mamy karmiące piersią: Wspieramy kampanię społeczną „Vademecum kultury karmienia piersią w miejscach publicznych” pod hasłem #konieczabawywchowanego, która ma poszerzyć świadomość Polaków na temat karmienia piersią w miejscach publicznych, takich jak restauracja czy centrum handlowe. Akcja odbyła się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Karmienia Piersią – od 26 maja do 1 czerwca 2018 roku. Na stronie www.konieczabawywchowanego.pl znajdują się filmy edukacyjne, a także wskazówki dotyczące kultury karmienia piersią w miejscach publicznych dla mam i otoczenia.

akademia małego kucharza_napis

Akademia Małego Kucharza to niezwykłe doświadczenie kulinarne dla najmłodszych. Podczas warsztatów dzieci gotują pyszne dania świetnie się przy tym bawiąc!

  • Oferta dla przedszkoli, szkół oraz grup zorganizowanych.
  • Szczegóły dostępne są w restauracji.